HOME | PORTFOLIO | JAK PRACUJEMY | POLECAMY | KONTAKT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako pierwsi wprowadziliśmy do realizacji ślubnych etap zaawansowanej postprodukcji filmowej, który dzięki dokładnej pracy nad każdą sceną, doborem idealnej kompozycji kolorystycznej oraz oprawy dźwiękowej, nadaje reportażowi ślubnemu, charakteru bardziej filmowego.

Staramy się tak budować sceny oraz tak dobierać muzykę aby całkowicie pozbawić film nudnych i monotonnych momentów, które i tak w większości przypadków są przewijane przez oglądających.

Każda nasza realizacja ślubna nagrywana jest w jakości FULL HD i standardowo każda para otrzymuje od nas swój film na nośnikach Blu-Ray i DVD

 

 

 

 

Nasze filmy wyróżniają się nie tylko fantastyczną jakością obrazu ale przede wszystkim niesamowitą jakością dźwięku. jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która do produkcji ślubnych stosuje profesjonalne - telewizyjne rejestratory dźwięku oraz dodatkowe mikrofony. 

Pragniemy aby twój film nie tylko cieszył oko, ale także zachwycał dźwiękiem... w końcu ile jest wart najpiękniejszy obraz bez dobrego i czystego dźwięku?. "Ile jest warta przysięga kiedy jej nie słychać?"

      Doskonałe udźwiękowienie w filmie jest dla nas bardzo ważne. Nie tylko dźwięk ale także muzyka... to ona buduje nastrój i przenosi emocje, dopełnia charakter każdej sceny i dlatego też tak wiele czasu i uwagi poświęcamy etapowi udźwiękawiania filmu.

     Współpracujemy również z lektorami telewizyjnymi i radiowymi

 

 

 

 

Jak znaczące są w filmie płynne i stabilne ujęcia, pozbawione drgań, poruszeń i skakania obrazu? Nie trzeba mówić... Prawidłowe, stabilne ujęcia są podstawą każdej naszej produkcji. Nigdy nie filmujemy z tzw. "ręki" i w zależności od potrzeb sceny, dysponujemy każdym rodzajem sprzętu stabilizującego, a wszytko po to aby zagwarantować Tobie przepiękne, płynne ujęcia w każdej sytuacji.

 

 

 

 

Jesteśmy stale rozwijającym się studiem filmowym, które swoimi produkcjami otwiera i wytacza nowy kierunek w dziedzinie filmu ślubnego. Udowadniamy, że pamiątka w postaci filmu ślubnego nie musi być zwykłym reportażem, który to z reguły ogląda się raz do roku, lub rzadziej..

 

Staramy się przełamywać pewne bariery i stereotypy związane ze sztuką filmowania ślubów i  dzięki nowej technologii, poprzez postprodukcje oraz umiejętności, tworzymy filmy które bazują na emocjach, filmy, które przez cały czas ogląda się z ciekawością... A dla wszystkich  par, które chciały by mieć jedyną w swoim rodzaju oryginalną pamiątkę, proponujemy teledyski fabularyzowane.

 

Teledyski fabularyzowane to produkcje bazujące na przygotowanym wcześniej scenariuszu, stylizowane motywami filmu lub innej ciekawej historii, (nie koniecznie miłosnej) w których para młoda wciela się w rolę prawdziwych aktorów. Tego typu produkcje są nie tylko niesamowitą pamiątką ale przede wszystkim fantastyczną zabawą, często dla całej rodziny i przyjaciół, których obsadza się w pozostałych rolach. Niekiedy do tego typu realizacji wykorzystuje się efekty specjalne i animacje komputerową a zdjęcia trwają kilka dni... i to wszystko po to aby końcowy efekt przeszedł Wasze oczekiwania...

Tacy jesteśmy... wkraczamy w NOWY WYMIAR FILMU ŚLUBNEGO

 

 

 

 

HOME | PORTFOLIO | JAK PRACUJEMY | POLECAMY | KONTAKT